Skip links

Kontakt

Ta kontakt for en
uforpliktende prat

Kontaktskjema og reklamasjonsskjema finner du lengre ned!

300x344_Ansatt_8_@2x

Sindre Pedersen
Daglig leder
Mobil: 982 98 565
Epost: sindre@borgeror.no

300x344_Ansatt_1_@2x

Ken Molteberg
Prosjektleder
Mobil: 982 98 569
Epost: ken@borgeror.no

300x344_Ansatt_7_@2x

Bernt Lindberg
Salgsleder / baderomskonsulent
Mobil: 992 32 423
Epost: bernt@borgeror.no

300x344_Ansatt_5_@2x

Ole Herman Andreassen
Teknisk leder
Mobil: 982 98 589
Epost: ole.herman@borgeror.no

_DSC3269

Per Christian Kraft
Prosjektleder
Mobil: 982 98 552
Epost: per.christian@borgeror.no

300x344_Ansatt_6_@2x

Tove Ruud
Lønn- og regnskapsansvarlig
Mobil: 693 54 040
Epost: tove@borgeror.no

300x344_Ansatt_2_@2x

Øystein Martinsen
Prosjektleder
Mobil: 982 98 570
Epost: oystein@borgeror.no

300x344_Ansatt_4_@2x

Morten Pedersen
Prosjektleder
Mobil: 982 98 550
Epost: morten@borgeror.no

Kontakt oss

Ta kontakt ved hjelp av informasjonen under, eller fyll ut skjemaet.

Borge Rør AS
Strykerveien 3
1658 Torp

Tel: 69 35 40 40
Epost: firmapost@borgeror.no

Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA. Se Google's Personvern. Vilkår for bruk er gjeldende.

Reklamasjonshenvendelser

Hvis du ønsker å sende inn en reklamasjon, må du nå gjøre dette via vårt reklamasjonsskjema.

NB! Du kan kun sende inn én sak pr. henvendelse. Dersom du har flere saker, må disse sendes inn på hvert sitt skjema.

Ved bruk av dette skjemaet sikrer vi korrekt registrering av saken, og legger til rette for en effektiv og korrekt behandling.