Skip links

Kontakt

Ta kontakt for en
uforpliktende prat

300x344_Ansatt_8_@2x

Sindre Pedersen
Daglig leder
Mobil: 982 98 565
Epost: sindre@borgeror.no

300x344_Ansatt_5_@2x

Ole Herman Andreassen
Teknisk leder
Mobil: 982 98 589
Epost: ole.herman@borgeror.no

300x344_Ansatt_7_@2x

Bernt Lindberg
Salgsleder / baderomskonsulent
Mobil: 992 32 423
Epost: bernt@borgeror.no

300x344_Ansatt_6_@2x

Tove Ruud
Lønn- og regnskapsansvarlig
Mobil: 693 54 040
Epost: tove@borgeror.no

300x344_Ansatt_4_@2x

Morten Pedersen
Prosjektleder
Mobil: 982 98 550
Epost: morten@borgeror.no

300x344_Ansatt_2_@2x

Øystein Martinsen
Prosjektleder
Mobil: 982 98 570
Epost: oystein@borgeror.no

300x344_Ansatt_1_@2x

Ken Molteberg
Prosjektleder
Mobil: 982 98 569
Epost: ken@borgeror.no

300x344_Ansatt_3_@2x

Pål Karstensen
Prosjektleder
Mobil: 905 74 246
Epost: pål@borgeror.no

Kontakt oss

Ta kontakt ved hjelp av informasjonen under, eller fyll ut skjemaet.

Borge Rør AS
Strykerveien 3
1658 Torp

Tel: 69 35 40 40
Epost: firmapost@borgeror.no

Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA. Se Google's Personvern. Vilkår for bruk er gjeldende.